Huzur Kaplıca Evleri

Sakarya Akyazı'daki Kuzuluk mahallesinde yer alan ve dört blok halinde ziyaretçilerine hizmet veren tesisimiz tamamen ormanlık bir alanda ve doğayla iç içe olarak konumlandırılmıştır. Çevresinde yalnızca ulaşım için bir adet cadde bulunan tesisimiz, bunun dışında şehir yaşantısından tamamen izole edilmiş bir bölgede bulunmaktadır. Tesisimizde ziyaretçilerimizi ağırladığımız dört bloğumuzun ayrı ayrı balkon manzaraları bulunmaktadır. Bir kısmı ana caddeyi görürken bir kısmı da tesisimizin genel bahçe tarafını görmektedir. Bunun dışında bir adet genel bahçemiz bahçemizde oturma alanları mangal alanları bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu ziyaretçilerimiz için çocuk parkı da bulunmaktadır. Şimdi isterseniz yerleşkemizdeki dört adet bloğu teker teker ele alalım

A Blok

Buradaki apartmanlarımız 1 + 1 olarak inşa edilmiştir. Balkon tarafı yerleşkeye ulaşımda kullanılan caddeye bakmaktadır ve bu bloktaki apartmanlar ana cadde üzerinde bulunmaktadır. Tek kişilik iki baza ve bir adet çekyat içeren oturma odası, aynı zamanla mutfakla iç içedir. Bu apartmanlarımızın büyüklüğü balkon dahil 75 metrekare olup yatak odasında çift kişilik bir adet de yatak içermektedir. A Blok apartmanlarındaki banyolar birer adet geniş küvet ve alafranga tuvaletten oluşmaktadır. A Blok apartmanlarımızda verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Tüm bunlarla birlikte 82 ekran LCD TV ve mini buzdolabı içermekte olan apartmanlarımız, mutfak araç gereçleri ve ikili ocağın yanında kablosuz internet ve 7 gün 24 saat hizmetinize hazır olan termal kaplıca suyu ile birlikte ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır.

B Blok

A Bloktaki apartmanlarımız gibi B Blok apartmanlarımız da 1 + 1 olarak tasarlanmıştır. Buradaki apartmanlarımızın bir kısmı çocuk bahçesini görürken diğer kısmı balkonlara bakacak şekilde konumlanmış durumdadır. 75 metrekare büyüklüğe sahip olan B Blok apartmanlarımız, yine oturma odası ve mutfak iç içe olacak şekildedir. Tekli olarak iki baza ve çekyat koltuklarını da içeren oturma odaları, bir adet çift kişilik yatağın bulunduğu yatak odası ve balkonla B Blok apartmanlarımızı oluşturmaktadır. Banyolardaki küvetlerimiz yeterli genişlikte olup alafranga tuvaletle birlikte kullanıma hazır durumdadır. Tüm bunların yanında B Blok apartmanlarımız rahatınıza en uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 82 ekran LCD TV ve mini buzdolabı başta olmak üzere çeşitli mutfak eşyaları, ikili ocak, kablosuz internet ve balkonun yanında 7/24 kullanıma hazır olan termal kaplıca sularımızın da hizmet verdiği B Blok apartmanlarımız yeni konuklarını beklemektedir.

C Blok

C Blok apartmanlarımız, diğer iki bloktaki apartmanlarımıza göre daha küçük bir yapıda olup 50 metre kare olacak şekilde tasarlanmıştır. Yerleşkemizin balkon kısmında bulunan C Blok apartmanlarımızın hepsi çocuk parkına bakacak şekilde konumlandırılmıştır. Diğer bloktaki apartmanlarımız gibi C Blok apartmanlarımız da oturma odaları mutfakla iç içe olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu bloktaki apartmanlarımızın diğer bloklardan daha küçük olmasının sebebi ise mutfak kısmının daha küçük olacak şekilde yapılmış olmasıdır. Fakat bunun aksine mutfaklarımızdaki gerekli ekipmanlar tıpkı diğer apartmanlarımızdaki gibi tamamen eksiksiz haldedir. Bunların yanında yine oturma odalarımız iki tekli baza ve bir çekyatı içerecek şekilde dizayn edilmiştir. Hemen bitişiğinde yatak odalarımızda da bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Diğer bloklar gibi C Blok apartmanlarımızda da 82 ekran LCD TV, mini buzdolabı, mutfak eşyaları ve ikili ocak başta olmak üzere kablosuz internet, balkon ve 7/24 hizmete açık olan termal kaplıca suları hizmetinize hazırdır.

D Blok

D Blok apartmanlarımız yerleşkemize en son eklenen apartmanlarımızdır. Diğer bloklarımız gibi D Blok da 1 + 1 olacak şekilde inşa edilse de 85 metrekare ile sitemizin en büyük apartmanlarını içermektedir. Bununla birlikte bu bloktaki apartmanlarımızda oturma odası ile mutfaklar ayrı olarak dekore edilmiştir. Oturma odalarımız yine iki adet tek kişilik baza ve bir adet çekyat barındırmaktadır. Yatak odasında bir adet çift kişilik yatak bulunmakla birlikte bu bloktaki banyolar çift kişilik küvet ve alafranga tuvalet içermektedir. D Blok Apartmanlarımızda banyo haricinde bir adet de alaturka tuvalet bulunmaktadır. D Blok apartman içerikleri ise şöyle = 82 ekran LCD TV, büyük boy buzdolabı, kablosuz internet, balkon, ikili ocak ve mutfak ekipmanları, 7 gün 24 saat hizmete açık termal kaplıca suyu.